چهار چیز سرگرم کننده | جام جو

چهار چیز سرگرم کننده | جام جو
عنوان این خبر است. ما در بیتروژن تلاش میکنیم تا بهترین اخبار جهان را در کوتاه ترین زمان ترجمه و منتشر کنیم. در ادامه با همراه باشید…

صبر کنید، آیا همه ما باید غذای بچه ها را به مهمانی بیاوریم؟ خواننده ای به نام کارن می نویسد: “من به یک potluck رفتم که در آن همه سعی کردند با آوردن پیش غذاها از خود پیشی بگیرند.” «یکی با دو کیسه بزرگ چیتو حاضر شد. او ستاره مهمانی بود، و آن کیسه‌ها در کوتاه‌مدت خالی شدند، زیرا همه ما در مورد خوب بودن چیتوها راپسود می‌کردیم.» و دوست من زیوا همیشه چیپویچ می آورد و آنها را “ژاکت جین دسر” می نامد. اندیشه ها؟

این فصل فارغ التحصیلی، تجربه دانشگاه خودم را به خاطر می آورم. بازی های فوتبال! زمستان های میشیگان! پارچ آبجو به قیمت 2 دلار! و البته، بهترین دوستم به من یاد داد که ویبراتورها چیستند: یک اسباب بازی کوچک جادویی که حس شگفت انگیزی دارد و به ارگاسم کمک می کند. ام، فروخته شد؟! در هر سنی که هستید، کشف اینکه چه چیزی به شما احساس خوبی می دهد و برای خودتان وقت بگذارید، لذت بخش است. این روزها، من عاشق این اسباب بازی مکش با پالس های هیجان انگیز هوا هستم. این اولین ویبراتور a-maaa-zing یا ارتقاء بسیار جذاب خواهد بود. (پاداش: با کد CUPOFJO15 15% تخفیف دارد.)

آیا تریلر جدید فیلم پلیس من را دیده اید؟ هری استایلز نقش یک افسر همجنس گرا را بازی می کند که در دهه 1950 در بریتانیا مجبور به پنهان کردن تمایلات جنسی خود شد. این درام عاشقانه زیبا، تاثیرگذار و پرتعلیق به نظر می رسد و در 21 اکتبر اکران می شود. نمی توانم صبر کنم.

این فنجان های شراب توسط یک سرامیک بروکلین چقدر زیبا هستند؟ همین!

PS چیزهای سرگرم کننده تر، و نکته دوستیابی عالی خواهرم.

(عکس از بوریس یووانوویچ/استاکسی)

Source: cupofjo.com

پست‌ بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پرطرفدار
  • دیدگاه‌ها
  • اخیرا

اخبار اخیر

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید